Discord sunucumuza hemen katıl! Hemen bizlerle iletişim geçin, sizlerin tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım! TIKLA VE DİSCORDA KATIL!

Ark: Survival Evolved Paketlerimiz

En İyi Fiyatlarla ARK Survival Evolved Sunucu Kiralama Hizmeti

Milyonlarca seveni olan ARK Survival Evolved oyuncularına harika tecrübeler yaşatmaya devam ediyor. Kullanıcılar kendilerine uygun bir sunucu bulduklarında oyundan maksimum keyfi almayı başarıyorlar. Fakat oyundaki kaliteli sunucu sayısı oldukça az. Bu da insanları ARK Survival Evolved sunucu kiralama işlemine itmiş durumda.

Sitemiz tarafından sunulan sunucu hizmetleri her zaman kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Bizlerden bir sunucu talebinde bulunduğunuzda sunucu 24-48 saat arasında sizlere sunulur. Sitemizden yapılacak olan ARK Survival Evolved sunucu kiralama işleminde de durum çok farklı olmayacaktır. Kısa sürede teslimat gerçekleşir. Kendinize ait bir sunucuya sahip olarak oyunun keyfini sürmek istiyorsanız teknik bilginizin yeterli olmadığından endişe etmeyin. Sitemiz sınırsız teknik yardım sunmakta ve sunucunun yönetiminde yaşanan tüm sorunlara müdahale etmektedir.

Tüm Paketlerimizde Ücretsiz %99 DDoS Koruması!
Satın Sunucular Otomatik Kurulmaktadır!
Kişiye Özel Sunucu Oluşturmak İçin İletişime Geçiniz!
Ortak Özellikler
Türkiye Lokasyon
Teslim Süremiz 24-48 Saattir
Sınırsız Teknik Destek
Gerçek İşlemci
DDos Koruması (Serverius)
VDS Yönetim Paneli
Konsol Erişimi (VNC)
İşletim Sistemi Yeniden Kurma
Yönetim Paneli (web/uzakmasaüstü)
%99 DDoS Koruması

Ödemenizi belirleyin ve hayalinizdeki sunucuya sahip olun!

Sizde hala deHost kalitesiyle ve %99 DDoS Koruması ile tanışmadınız mı? Durmadan DDoS ve Bot yemekten sıkıldınız mı? Biz artık yanınızdayız! Kalitemizle tanışmaya sadece 1 adım kaldı! ARK: Survival Evolved, Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliğiyle geliştirilen bir aksiyon-macera hayatta kalma video oyunudur.

Dahili Özellikler


deHost, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet,gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.

© 2020 de-Host - Tüm hakları saklıdır.
VN: 3460626785 | Keçiören V.D.
[email protected]