Discord sunucumuza hemen katıl! Hemen bizlerle iletişim geçin, sizlerin tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım! TIKLA VE DİSCORDA KATIL!

GTA5 Performans VDS / Sunucu Paketlerimiz

GTA5 VDS Nedir?

GTA5 VDS / Sunucu hizmetimiz GTA5 e özel tasarlanmış yüksek performans ve özel
game antiddos kuralları sayesinde kesintisiz + yüksek uptime ile oyuncularınızı oyun oynama
zevkinden mahrum bırakmayın.
L7/L4 GTA5 Özel Kurallarımız ile yıkılmıcak güçlü bir network!

GTA 5 Sunucu Kiralama

GTA serisi bizlere serbest ve son derece eğlenceli bir dünyanın kapılarını açıyor. Oyunu tek başınıza oynamak istemiyorsanız çeşitli sunucular üzerinden oyuna giriş yapmanız ve farklı dünyalarda diğer oyuncular ile bu harika oyunu oynamanız gerekli. Sunuculara giriş yapmak herkes için tek seçenek değil. GTA 5 sunucu kiralama işlemi ile birlikte kendi dünyanızı ortaya çıkarabilirsiniz. Kurallarını ve özelliklerini kendinizin belirlediği bu muhteşem dünyada zaman geçirmek size harika bir keyif sunacak. Üstelik arkadaşlarınızla bu zevki paylaşabileceksiniz.

Ortak Özellikler

  Türkiye Lokasyon
  Uzak Masaüstü
  Sınırsız Teknik Destek
  Gerçek İşlemci
  DDos Koruması (Serverius)
  VDS Yönetim Paneli
  Konsol Erişimi (VNC)
  İşletim Sistemi Yeniden Kurma
  Yönetim Paneli (web/uzakmasaüstü)
  %99 DDoS Koruması

Ödemenizi belirleyin ve hayalinizdeki sunucuya sahip olun!

Sizde hala deHost kalitesiyle ve %99 DDoS Koruması ile tanışmadınız mı? Durmadan DDoS ve Bot yemekten sıkıldınız mı? Biz artık yanınızdayız! Kalitemizle tanışmaya sadece 1 adım kaldı! Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu.

DDoS Korumalı GTA 5 Sunucu Kiralama

Oyun sunucusu kiralama işlemlerinde kiralama ve kurulum aşamalarında hiçbir sorun yaşamazsınız. Web sitemiz kurulumu otomatik olarak gerçekleştirecek ve sizlere kullanıma hazır bir sunucu verecektir. Sunucunun kullanımı sırasında en önemli problem gelebilecek olan DDoS saldırılarıdır. Bu saldırılar sunucuları kullanılamaz hale getirirken oyuncuların sunucuya bağlanması mümkün olmaz. Bazı durumlarda kısa sürede serverdan atılma durumu söz konusu olur. Web sitemiz tarafından satışa sunulan GTA 5 sunucu kiralama hizmeti tamamen DDoS korumalı olarak sizlere ulaşır. Gelecek olan DDoS saldırıları sunucuya hiçbir zarar veremez. Böylece devamlı ve sorunsuz bir sunucu elde etmiş olursunuz.

Dahili Özellikler


deHost, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet,gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.

© 2020 de-Host - Tüm hakları saklıdır.
VN: 3460626785 | Keçiören V.D.
[email protected]