Discord sunucumuza hemen katıl! Hemen bizlerle iletişim geçin, sizlerin tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım! TIKLA VE DİSCORDA KATIL!

Minecraft VDS / Sunucu Paketlerimiz

Minecraft VDS Nedir?

Minecraft VDS, Minecraft sunucunuz için özel olarak hazırlanmış paketimizdir.
25565/TCP Portuna özel geliştirdiğimiz game koruması ve L4/L3 Katmanında geliştirdiğimiz kurallar ile %99 Anti-DDoS bir sunucuya sahip olabilirsiniz.
Yüksek uptime + düşük ping/ms, hizmetinizdeyiz!

Minecraft Sunucu Kiralama

Minecraft oyuncuları farklı kullanıcılar ile bu efsane oyunu oynamak istediklerinde sunuculara giriş yapıyorlar. Ancak sunucuların belirlemiş olduğu kurallar her zaman oyuncular için uygun olmayabilir. Bu durumda yapılması gereken en doğru hamle Minecraft sunucu kiralama işlemi olacak. Kiralama işleminin ardından kendi sunucunuzda arkadaşlarınız ile birlikte muhteşem bir Minecraft macerasına atılabilirsiniz.

Ortak Özellikler
Türkiye Lokasyon
Uzak Masaüstü
Sınırsız Teknik Destek
Gerçek İşlemci
DDos Koruması (Serverius)
VDS Yönetim Paneli
Konsol Erişimi (VNC)
İşletim Sistemi Yeniden Kurma
Yönetim Paneli (web/uzakmasaüstü)
%99 DDoS Koruması

Ödemenizi belirleyin ve hayalinizdeki sunucuya sahip olun!

Sizde hala deHost kalitesiyle ve %99 DDoS Koruması ile tanışmadınız mı? Durmadan DDoS ve Bot yemekten sıkıldınız mı? Biz artık yanınızdayız! Kalitemizle tanışmaya sadece 1 adım kaldı! Minecraft, İsveçli geliştirici Markus "Notch" Persson tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang tarafından yayınlanan ve 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan sandbox oyunudur.

Birbirinden Farklı Minecraft Sunucu Paketleri

Paketlerimizin tamamında üstün seviyede işlemci, RAM ve SSD Disk yer almaktadır. Ancak paketlerin arasında belli başlı donanımsal farklılıklar da bulunur. Sunucuda bulunacak olan kullanıcı sayısına göre tercih yapmanız gerekiyor. Paketlerde limitsiz trafik ortak olarak sunulan özelliklerden bir tanesi. Bunun yanında en önemli etmen olarak DDoS koruması yer alıyor. Minecraft sunucu kiralama işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin en büyük korkuları arasında yer alan DDoS saldırısı sunduğumuz oyun sunucularında sorun olmaktan çıkmış durumda. Tamamı Türkiye lokasyonlu olan paketler arasından seçiminizi yapabilir, birkaç dakikada alışverişinizi tamamlayabilir ve dünyanın gelmiş geçmiş en güzel oyunlarından birinin oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Dahili Özellikler


deHost, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet,gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.

© 2020 de-Host - Tüm hakları saklıdır.
VN: 3460626785 | Keçiören V.D.
[email protected]