Discord sunucumuza hemen katıl! Hemen bizlerle iletişim geçin, sizlerin tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım! TIKLA VE DİSCORDA KATIL!

Rust Paketlerimiz

Rust Sunucu Kiralama

Rust son dönemin en çok tercih edilen oyunlarından bir tanesi. Rust için kurulan oyun sunucularına binlerce kişi akın ederken muhteşem zaman geçirmeyi başarıyorlar. Sunucu sahipleri ise kuralları tamamen kendileri belirlemenin ve bundan gelir elde etmenin keyfini sürüyor. Rust oyuncuları kiralanacak olan sunucu ile birlikte herkese hitap edecek harika bir ortam oluşturarak gelir elde edebilir. Bunun yanında Rust sunucu kiralama işlemi sayesinde arkadaşları ile tamamen istedikleri gibi oyunun keyfini sürebilirler.

Rust Sunucu Kiralamada Otomatik Kurulum

Web sitemiz üzerinden kiralanacak olan üst düzeydeki sunucuların kurulum işlemleri tamamen tarafımızca gerçekleşir. Herhangi bir şekilde kurulum aşamasında yer almanıza gerek olmaz. Sonrasında sunucunun kullanıma başlaması ile birlikte siz de dilediğiniz değişiklikleri yapacak ve oyunu her zaman hayal ettiğiniz hale getireceksiniz. Web sitemiz sunucu kiralama işlemlerinde sınırsız teknik destek sunmaktadır. Yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçerek sorunun kısa süre içerisinde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Rust sunucu kiralama işlemi için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Ortak Özellikler
Türkiye Lokasyon
Uzak Masaüstü
Sınırsız Teknik Destek
Gerçek İşlemci
DDos Koruması (Serverius)
VDS Yönetim Paneli
Konsol Erişimi (VNC)
İşletim Sistemi Yeniden Kurma
Yönetim Paneli (web/uzakmasaüstü)
%99 DDoS Koruması

Ödemenizi belirleyin ve hayalinizdeki sunucuya sahip olun!

Sizde hala deHost kalitesiyle ve %99 DDoS Koruması ile tanışmadınız mı? Durmadan DDoS ve Bot yemekten sıkıldınız mı? Biz artık yanınızdayız! Kalitemizle tanışmaya sadece 1 adım kaldı! Rust, Facepunch Studios tarafından geliştirilen Steam'den dijital dağıtım yapılan bir hayatta kalma video oyunudur..

Üst Düzey Donanımlı Rust Sunucu Kiralama

Rust sunucu paketlerimiz arasından seçim yaparak kiralama işlemini en iyi şartlarla tamamlama fırsatınız bulunuyor. Tamamı kaliteli donanımlara sahip olan paketler birbirleri ile tatlı bir rekabet içerisindedir. Bazı ziyaretçilerimiz en uygun paket ile Rust oynamaya başlarken bazı kullanıcılar en üst düzey donanımlar ile bu harika oyunu oynamayı tercih ediyor.

Dahili Özellikler


deHost, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet,gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.

© 2020 de-Host - Tüm hakları saklıdır.
VN: 3460626785 | Keçiören V.D.
[email protected]