Discord sunucumuza hemen katıl! Hemen bizlerle iletişim geçin, sizlerin tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım! TIKLA VE DİSCORDA KATIL!

Valheim VDS / Sunucu Paketlerimiz

Valheim VDS Nedir?

Valheim VDS, Valheim network ve sistem altyapısına özel hazırlanmış vds paketimizdir. Yüksek perfromans ve oyun a özel geliştirdiğimiz network kuralları ile
Güç bir antiddos a sahibiz bu sayede sizlere kesintisiz/güvenli bir hizmet sağlamaktayız.

Valheim Sunucu Kiralama

Valheim oyununu oynayan kişiler arkadaşları ile birlikte sunuculara girerek harika vakit geçiriyorlar. Maalesef sunucuların hepsi devamlı olarak yayında olmuyor. Bazı sunucular donanım aşamasındaki aksaklıklar sebebiyle sekteye uğrarken bazı sunucularda sunucuyu kiralayan kişiler sözleşmelerini uzatmıyor. Yaşanan bu aksaklıklar sebebiyle istediğiniz özelliklerde bir Valheim server bulmakta zorlanıyorsanız herkesin sizin kurallarınıza uymasını sağlayabilirsiniz. Valheim sunucu kiralama işlemi ile birlikte kurallarını kendinizin koyduğu muhteşem bir sunucuya sahip olacaksınız. Harika bir düzen oluşturduktan sonra insanlar sizin sunucunuza gelerek bu harika oyunu sizin kurallarınızla oynamaya başlayacaktır.

Ortak Özellikler
Türkiye Lokasyon
Teslim Süremiz 24-48 Saattir
Sınırsız Teknik Destek
Gerçek İşlemci
DDos Koruması (Serverius)
VDS Yönetim Paneli
Konsol Erişimi (VNC)
İşletim Sistemi Yeniden Kurma
Yönetim Paneli (web/uzakmasaüstü)
%99 DDoS Koruması

Ödemenizi belirleyin ve hayalinizdeki sunucuya sahip olun!

Sizde hala deHost kalitesiyle ve %99 DDoS Koruması ile tanışmadınız mı? Durmadan DDoS ve Bot yemekten sıkıldınız mı? Biz artık yanınızdayız! Kalitemizle tanışmaya sadece 1 adım kaldı! Valheim, İsveçli geliştirici Iron Gate Studio tarafından yakında çıkacak bir hayatta kalma ve sanal alan video oyunudur. Coffee Stain Studios tarafından yayınlanan bu kitap, Steam'de Windows ve Linux için 2 Şubat 2021'de erken erişimle piyasaya sürüldü.

DDoS Koruması İçin Binlerce Lira Ödemeyin

Oyun sunucusu kiralama işlemleri sonrasında sunucuya gelen DDoS saldırıları en büyük problemlerden bir tanesi. Burada saldırılara karşı sert bir duruş sergileyebilecek olan kişilerin bulunması gerekiyor. Herkesin DDoS saldırıları konusunda bilgisi bulunmadığı için sert duruşu sergilemek kolay değil. Ancak firmamız Valheim sunucu kiralama işlemlerinde %99 DDoS garantisi sunmaktadır. Böylece sorunsuz bir sunucu süreci geçirebilirsiniz.

Dahili Özellikler


deHost, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet,gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.

© 2020 de-Host - Tüm hakları saklıdır.
VN: 3460626785 | Keçiören V.D.
[email protected]