Discord sunucumuza hemen katıl! Hemen bizlerle iletişim geçin, sizlerin tüm soru ve sorunlarınızı yanıtlayalım! TIKLA VE DİSCORDA KATIL!

Üst Düzey Arma 3 Paketlerimiz

Arma 3 Sunucu Kiralama

Oynadığımız bilgisayar oyunlarında belirlenmiş olan kurallar bizleri son derece memnun edebilir. Kurallar çerçevesinde ortaya çıkan muhteşem rekabet ortamı hepimizi bilgisayar başında tutar. Ancak bazı durumlarda oyunların belli başlı özellikleri değiştirilebilmektedir. Bu değişiklikler belirli seviyede heyecanı yukarı taşıyabilir. Buna da oyunların sunucu sahipleri karar verecektir. Arma 3 son dönemin en popüler oyunlarından bir tanesi. Oyunu oynayan milyonlarca kişi farklı sunuculara giriş yaparak kendisini rekabetin içerisine atıyor. Ancak Arma 3 sunucu kiralama işlemi ile birlikte oyunun kurallarını kendiniz belirlemeye başlayabilirsiniz.

Tüm Paketlerimizde Ücretsiz %99 DDoS Koruması!
Satın Sunucular Otomatik Kurulmaktadır!
Kişiye Özel Sunucu Oluşturmak İçin İletişime Geçiniz!
Ortak Özellikler
  Türkiye Lokasyon
  Uzak Masaüstü
  Sınırsız Teknik Destek
  Gerçek İşlemci
  DDos Koruması (Serverius)
  VDS Yönetim Paneli
  Konsol Erişimi (VNC)
  İşletim Sistemi Yeniden Kurma
  Yönetim Paneli (web/uzakmasaüstü)
  %99 DDoS Koruması

Ödemenizi belirleyin ve hayalinizdeki sunucuya sahip olun!

Sizde hala deHost kalitesiyle ve %99 DDoS Koruması ile tanışmadınız mı? Durmadan DDoS ve Bot yemekten sıkıldınız mı? Biz artık yanınızdayız! Kalitemizle tanışmaya sadece 1 adım kaldı! ARMA 3, Bohemia Interactive tarafından geliştirilen, serbest dünya askeri simülasyon video oyunudur.

Tamamen Sizin Yöneteceğiniz Arma 3 Sunucusu

Sitemiz üzerinden en iyi fiyatlarla sunucu kiralama işlemini gerçekleştirirseniz firmamız ücretsiz olarak kurulum işlemlerini tamamlayacaktır. Sonrasında sunucu üzerinden istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Farklı kullanıcıları sunucuya çekmek adına oyunculardan gelen talepleri değerlendirme şansınız bulunuyor. Kısa sürede tamamlanan Arma 3 sunucu kiralama işleminin ardından sunucunun tüm kontrolü sizde olacaktır. Dilediğiniz kuralı ya da yapıyı değiştirebilirsiniz. Hayalinizdeki Arma 3 yapısını hayata geçirme vakti geldi.

Dahili Özellikler


deHost, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) lisansı ile ticari amaçla faliyet,gösteren yasal yer sağlayıcı ve hosting firmasıdır.

© 2020 de-Host - Tüm hakları saklıdır.
VN: 3460626785 | Keçiören V.D.
[email protected]