discord
Anasayfa
  • 20gün
  • 1saat
  • 5dakika
  • 39saniye

Nested Sunucu Kirala

Nested sunucu, Fiziksel olarak bir sunucunun içerisinde kurulmuş, sanallaştırılabilir sunucu. Nested Sunucu Kirala işlemi yaparsanız, ESXi ve ProxMox yazılımı kurup sanallaştırabilirsiniz.

Tek Tıkla
Otomatik Kurulum
Yüksek
DDoS Koruması
NVMe M.2
SSD Diskler
Kesintisiz
Teknik Destek
İstanbul / turknet
Lokasyon
Nested Sanal Sunucu

NVMe M.2 SSD ile ışık hızında sunucular. Nested Sunucu kiralama deHost ile çok kolay!

2xIntel® Xeon®
E5-2680 V2
12
CPU
16GB DDR3
RAM
240 GB NVMe
M.2 SSD Disk
DDoS Koruma
Mevcut
1 Gbit
Network
1 Adet
IPv4
Türkiye
turknet Lokasyon

200.00 ₺ / Ay

SATIN AL
2xIntel® Xeon®
E5-2680 V2
12
CPU
32GB DDR3
RAM
350 GB NVMe
M.2 SSD Disk
DDoS Koruma
Mevcut
1 Gbit
Network
1 Adet
IPv4
Türkiye
turknet Lokasyon

300.00 ₺ / Ay

SATIN AL
2xIntel® Xeon®
E5-2680 V2
12
CPU
48GB DDR3
RAM
480 GB NVMe
M.2 SSD Disk
DDoS Koruma
Mevcut
1 Gbit
Network
1 Adet
IPv4
Türkiye
turknet Lokasyon

400.00 ₺ / Ay

SATIN AL
2xIntel® Xeon®
E5-2680 V2
24
CPU
64GB DDR3
RAM
500 GB NVMe
M.2 SSD Disk
DDoS Koruma
Mevcut
1 Gbit
Network
1 Adet
IPv4
Türkiye
turknet Lokasyon

500.00 ₺ / Ay

SATIN AL

VDS Nedir?

VDS tanımı itibariyle en popüler bulut servis hizmetlerinden birisidir. Kullanıcılara yönetimli fakat dedicated sunucu sunan VDS’de kullanıcılar bu bakımdan web uygulamalarını geliştirebilir, test edebilir veya kullanıma sunabilmektedir. Diğer kullanıcılar ile verileri paylaşmaz. VDS sunucularda istenilen işletim sistemini kurmak mümkündür. Kullanıcılar ayrıca sunucuda root erişimine de sahip olur. Böylece sunucuyu kullanıcının istediği gibi yönetmesi de olanaklıdır. VDS’nin önemli avantajlarından birisi de internete bağlı herhangi bir cihazdan erişiliyor olmasıdır.

Feature
Feature

VDS ve VPS Farkları Neler?

VDS ve VPS farkları özetlenecek olursa VPS kullanıcıları sunucuları üzerine işletim sistemi kurmazlar. VDS kullanıcıları ise sunucuya işletim sistemleri kapsamında daha fazla hâkim olabilir. VPS’nin önemli avantajlardan birisi ölçeklendirilebilir olmasıdır. VPS için en önemli eksiklik ise özellikle CPU veya bellek gibi kaynakları garanti etme yetkisine sahip olmamasıdır. Aynı zamanda VPS için VDS’de olduğu kadar yük dengeleme, izolasyon ve yüksek erişilebilirlik sağlamak da olanaklı değildir.

VDS'de Web Sitesi Barındırılır mı?

VDS’de web sitesi barındırılır mı sorusuna kısa olarak evet yanıtı verilebilir. Her şeyden önce VDS sunucular yüksek ve güvenli performans sunan sunuculardır ve bu bakımdan web siteleri için de uygundur. Trafik hızı ve veri işlemesi yüksek olan web siteleri için stabil ve verimli sonuçlar verir.

Feature
Feature

VDS’de Web Sitesi Tutulur mu?

VDS sunucular temel olarak Xeon sunucular gibi her türden uygulama ve yazılıma uygundur. Bu kapsamda başta web hosting olmak üzere oyun sunucuları, VPN, SMM panel, ters Proxy, özel yazılım ve uygulamalar gibi pek çok yazılım desteklenmektedir. Özellikle yavaşlama sorunu olan web sitelerinin bu sorunu ortadan kaldırmak için VDS sunucular etkili sonuçlar verir.

VDS’de Hangi Siteler Barındırılır?

VDS uyumlu projeler başta web siteleri olmak üzere pek çok uygulama ve yazılımdır. Web sitesi için tercih edilecekse çok yüksek hızlarda sonuç oluşturur. Bunun yanında trafik veya diğer etmenlere bağlı olarak yavaşlama sorunu olan ve yüksek ziyaretçi almakta olan web siteleri için VDS kullanımı olası sorunların önüne geçmek açısından idealdir. İşlemci çekirdek hızının çok yüksek ve verimli olması bakımından aynı anda çoklu işlemlere izin veren serisi, web sitelerinin çok yüksek hızlara ve ziyaretçi sayılarına uyumlu hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Sadece sitenin hızı açısından değil aynı zamanda VDS sunucular normal web hostinge göre çok daha detaylı özellikler ve yapılandırma olanakları sunmaktadır. VDS sunucularda php.init, apache ve kernel erişimi türünden özelliklerden de yararlanmanız mümkündür. Aynı zamanda siteye SSL, yazılım veya eklenti kurulumu da normal web hostinglere kıyasla çok daha kolay şekilde kurulabilir. VDS sunucuların paylaşımlı olmaması da güvenliği artırmaktadır.

Feature
Otomatik Kurulum
Otomatik Kurulum

Tüm hizmetlerimizde otomatik kurulum sayesinde bekleme derdinden kurtulun!

Seçilebilir İşletim Sistemi
Seçilebilir İşletim Sistemi

Sunmuş olduğumuz Sanal Sunucu hizmetlerinde işletim sisteminizi seçebilir ve otomatik kurabilirsiniz.

Online-Offline Panel
Online-Offline Panel

Online yönetebildiğiniz panelleri artık offline yönetin. HTML5 konsol ile KVM benzeri kolaylığı yaşayın.

Sabit Fiyat Garantisi
Sabit Fiyat Garantisi

Satın aldığınız hizmetlerimizde her ay faturanız aynı gelir. Ay sonunda süpriz faturalara son!

Son Teknoloji Donanımlar
Son Teknoloji Donanımlar

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerin tamamında son teknoloji donanımlar kullanılmaktadır.

7 / 24 / 365 Teknik Destek
7 / 24 / 365 Teknik Destek

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var? 24 saat kesintisiz destek alabilir ve sorunlarınızı çözebiliriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

VDS Server Nedir ?
VDS, Fiziksel sunucu üzerinden sanallaştırılmış bölümdür.
Suncumda Mevcut var mı?
Evet, tüm sunucularımızda 24 saat Mevcut aktiftir. Türkiye DGN / Tuzla veri merkezi üzerinden Serverius + Türk Telekom, DGN, SuperOnline hatlarımız üzerinden sizlere yüksek oranda Mevcut sağlıyoruz. deHost firmasının sizlere sunmuş olduğu gelişmiş oyun koruması ile sunucunuz da ping, lag veya loss olmadan kesintisiz bir şekilde global bir oyun haline gelebilir ve online sayınızı arttırabilirsiniz. Tamamen kendi cihazlarımız ve ekibimiz ile dışarıya bağlı kalmadan 7/24 anında destek ve müdahale ile oyun sunucularınızı DDoS saldırılarına karşı koruyoruz.
Sunucumu nasıl kontrol ederim?
Sizlere sunmuş olduğumuz panelimiz üzerinden, online-offline açma ve kapatma, yeniden başlatma, duraklatma, format atma, html konsol gibi bir çok özelliği DDoS Korumatur. Artık işlemleriniz için bizleri beklemenize gerek yok.
Sunucuma yurt dışından bağlantı kurabilirler mi?
Evet, tüm hizmetlerimizde yurt dışı erişimleri açıktır. Herhangi bir engelleme yapmamaktayız.
Ödeme yaptım sunucum ne zaman aktif olur?
Eğer ki kredi kartı ile yada ön ödemeli kartlar ile ödeme yapıldıysa hizmetiniz anlık olarak sistem teslim eder. Fakat banka yolu ile ödeme yapıldıysa onay sonrası teslim edilir.