discord

Uygun Fiyatlı
Oyun Sunucuları

Yüksek hız, kaliteli donanım ve kalite. Kaliteli donanım ve korumalı altyapı ile birlikte 6 yıllık tecrübemiz ile sizlere en iyi oyun sunucularını sunuyoruz.

Tüm Paketlerin Ortak Özellikleri

NVME SSD ile ışık hızında sunucular. Oyun Sunucusu kiralamak DeHost ile çok kolay!

Otomatik Kurulum

Tüm hizmetlerimizin işletim sistemi otomatik olarak kurulur. Artık işletim sistemizi dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz!

DDoS Koruması

Oyun sunucularımızda özel firewall cihazları ve ek yazılımlar ile oyun sunucularınızı her türlü atağa karşı koruyoruz.

Düşük Ping

Oyun sunucularının tümünde ping değerleri önemlidir. Bu sebepten Türkiye lokasyonda barınıyor ve 5-45ms arası ping sunuyoruz.

NVME SSD Diskler

NVMe SSD Diskler, SSD Disklere oranla 15 kata kadar, SATA disklere oranla 50 kata kadar performans sunar. Uçuşa hazır olun.

Son Nesil İşlemciler

Yüksek çekirdekli ve yüksek performanslı Ryzen ve Intel sunucu işlemcilerimiz ile oyununuz hiçbir zaman yarıda kalmasın!

Ücretsiz Sunucu Taşıma

Farklı firmada olan sunucularınızı ücretsiz olarak kendi bünyemize aktarıyoruz. Uzman ekibimiz sizin için hazır.

DeHost'u Tanıyalım

DeHost, tüm sanal sunucularınızı ve oyun sunucularınızı güvenle korur.

Profesyonel ve Korumalı Oyun Sunucuları

DeHost oyununuza özel paketler ve ücretsiz DDoS koruması sunar. Bu koruma sayesinde sunucunuz tamamen güvende olur. Oyun sunucusu kiralamak için doğru adrestesiniz.

Ultra Performanslı Oyun Sunucuları

DeHost her zaman en kaliteli diskler ve işlemcileri kullanır. Son teknoloji Diskler sayesinde okuma ve yazma hızınız ile birlikte sunucunuz jet hızına olacak. Oyun sunucusu kiralama işlemi yaptığınızda farkı hissedeceksiniz. DeHost tüm AMD Ryzen serisi işlemcilerinde overclock ( hız aşırtma ) ile sizlere 2 kat daha yüksek performans sunar.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınızda soru kalmasın

Evet, tüm sunucularımızda 24 saat koruma aktiftir. DGN ve Turkcell veri merkezi üzerinden operatör hatlarımız üzerinden sizlere yüksek oranda koruma sağlıyoruz. DeHost firmasının sizlere sunmuş olduğu gelişmiş oyun koruması ile sunucunuz da ping, lag veya loss olmadan kesintisiz bir şekilde global bir oyun haline gelebilir ve online sayınızı arttırabilirsiniz. Tamamen kendi cihazlarımız ve ekibimiz ile dışarıya bağlı kalmadan 7/24 anında destek ve müdahale ile oyun sunucularınızı DDoS saldırılarına karşı koruyoruz.

Ubuntu, Centos, AlmaLinux, Pardus, Debian, RockyLinux, FreeBSD, Fedora, Windows ve Windows Server işletim sistemleri bulunmaktadır.

Evet, tüm hizmetlerimizde yurt dışı erişimleri açıktır. Herhangi bir engelleme yapmamaktayız.

VDS Kiralama hizmetinizde disk alanlarına işletim sistemi dahildir.

Yedekleme hizmeti ücretli olarak satın alınmadığı taktirde müşteri sorumluluğundadır. Yedeklemeler manuel olarak müşteri tarafından alınması gereklidir.

Kredi kartı ile yada ön ödemeli kartlar ile VDS Kiralamak için ödeme yapıldıysa hizmetiniz anlık olarak sistemimiz teslim eder. Fakat banka yolu ile ödeme yapıldıysa onay sonrası teslim edilmektedir.